AutTalk

Kniha Přemůžeme autismus?

Nedávno vyšlo druhé, přepracované vydání knihy „Přemůžeme autismus?“ od prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc., které přichází na knižní trh po sedmi letech od prvního (již nějakou dobu beznadějně vyprodaného) vydání.

V posledních dvou desetiletích se po celém světě prudce zvyšuje počet dětí s autismem. Na příchod autistů není v České republice připraveno ani zdravotnictví, ani školství.

Co zjistili vědci?

Co ukazují praktické zkušenosti?

Co mohou pro své děti dělat rodiče?

Profesorka Anna Strunecká je autorka populárně naučných bestselerů o zdravé výživě a zdravém způsobu života. Svojí badatelskou prací se zařadila do mezinárodní komunity lékařů a vědců, kteří zkoumají příčiny autismu na buněčné a molekulární úrovni.

Ve 2., aktualizovaném vydání knížky „Přemůžeme autismus?“ přibližuje čtenářům nové komplexní přístupy celostní medicíny, které ukazují, že autismus nemusí být celoživotní hendikep. Rodičům a všem obětavým bytostem, které se o děti s autismem starají, napoví knížka možnosti, jak přispět ke zmírnění jejich problémů. Vedle názorů zahraničních odborníků se čtenáři seznámí i se zkušenostmi a přístupy celostních lékařů a terapeutů z ČR. Možná, že i studenti medicíny a někteří lékaři v ní naleznou podnětný zdroj informací.

Objednat

Cena :170 Kč + poštovné a balné (100 Kč)

E-shop

ZOOT