AutTalk

Aktuality

Setkání AutTalk & českých bloggerek v showroomu 2media.cz

Minulý týden se Kateřina Sokolová setkala v krásných prostorách mediální agentury 2Media s úspěšnými českými bloggerkami, aby si společně popovídaly o problematice autismu a o projektech a aktivitách našeho fondu. „Lidem chybí informace,“ říká a snaží se to změnit.

Kateřina Sokolová, úspěšná česká modelka se po pár měsících vrátila ze slunné Kalifornie z pracovních cest, aby se v Česku mohla plně věnovat svému nadačnímu fondu AutTalk a osvětě o autismu.

„Nejsem jen „tváří“ nadace, co přestřihne pásku, ale aktivně se podílím na každodenních činnostech souvisejících s řízením fondu. Nechci, aby byl náš nadační fond veřejně vnímán jen jako další nadace, kterou si založila modelka, ale jako fond, který jsme založili společně s mým otcem na základě naší osobní rodinné zkušenosti,” říká Kateřina Sokolová a připomíná, že nadační fond AutTalk vznikla v reakci na zkušenosti se mladším bráškou Radovanem trpícím poruchou autistického spektra. „Byla jsem příjemně překvapená kolik bloggerek dorazilo. Takovou početnou účast jsem ani nečekala a moc mě těší, že jim tato problematika není lhostejná a jsou ochotny podpořit dobrou věc. Setkání bylo moc příjemné. Super bylo to, že šlo vidět, že se návštěvnice o problematiku autismu skutečně zajímají a aktivně se ptaly na všechno co s tím souvisí. Moc si vážím jak jejich podpory, tak podpory mediální agentury 2media.cz, která nám poskytla úžasné zázemí a bez jejichž pomoci bychom takové inspirativní setkání těžko dali dohromady“ říká Kateřina.

Tisková zpráva zde.