AutTalk

Aktuality

Mercedes-Benz Prague Fashion Week - Mercedes Benz night 'Autista pro Autisty'

V rámci Mercedes-Benz Night na Mercedes-Benz Fashion weeku byl představen projekt "Autista pro autisty" a my tímto velmi děkujeme Michaele Hoškové-organizátorce projektu, společnosti Mercedes-Benz za jejich štědrou podporu, organizátorům Mercedes-Benz Prague Fashion Week za to, jaký prostor nám byl v rámci tak prestižní akce dán a módním návrhářům Kateřině Geislerové, Michaelu Kováčikovi a Tereze Vu !

Matěj Hošek je dvanáctiletý kluk trpící poruchou autistického spektra. Jeho až fanatickou vášní je metro a tvoření dopravních map.Jeho vášeň pro malování map a obdiv k designu jeho rodiče manželé Hoškovi propojili a oslovili oslovili české módní návrháře,aby z látek, které Matěj navrhl, vytvořili kolekci, která bude k prodeji. S tímto nápadem přišli za ředitelem MBPFW Lukášem Loskotem a zástupciMercedes-Benz. Vše se setkalo s nadšením a porozuměním. Výtěžek z kolekce je věnován našemu NF AutTalk. Děkujeme!

Od dnešního dne jsou modely vystaveny k prodeji v luxusním butiku The Border v Maislově ulici 1 v Praze. Výtěžek z prodeje modelů je rovněž věnován NF AutTalk. Jeden z modelů můžete do 11.9 obdivovat ve výloze hotelu The Emblem v Platnéřské ulici.